header

Mažmeninė techninė įranga

Tai „Diebold Nixdorf“ atsiskaitymo kasos ir POS sistemos „Beetle“, periferiniai įrenginiai (spausdintuvai, skeneriai, elektroniniai kainynai, grynųjų pinigų saugyklos), banknotų priėmimo automatai, savitarnos kasos ir mokėjimo sistemos („PayTower“), taros priėmimo automatai („Revendo“) ir kt.

POS sistemos

BEETLE – tai patikimumo, perspektyvumo ir „Diebold Nixdorf“ sukurtų pažangių mokėjimo technologijų sinonimas. Turėdami 40 metų darbo patirtį, esame vieni iš rinkos lyderių, tiekiantys geriausius mokėjimo sprendimus viso pasaulio mažmeninės prekybos įmonėms. Šie sprendimai tinka naudoti ilgą laiką, o tai leidžia mūsų klientams optimizuoti atsiskaitymo punktų darbą ir mažinti turto savitarną.

Nešiojamas plastikinių kortelių skaičiuotuvas

Nešiojamasis kortelių skaičiuotuvas EMP1100C – naujausias „Emperor Technology“ išradimas. Aukštos kokybės, lengvas, itin tikslus, daugiafunkcis kortelių skaičiuotuvas su ilgalaikiu ličio baterijos maitinimu.

Išoriniai įrenginiai

Įvairūs prekybos vietoms skirti periferiniai įrenginiai. Ekranai, spausdintuvai, skaitytuvai, klaviatūros, kasos stalčiai ir kiti įvesties bei išvesties įrenginiai užtikrina efektyvų atsiskaitymo procesą ir padeda sumažinti bendrąsias išlaidas.

Grynųjų pinigų / lėšų valdymas

Monetų ir banknotų recirkuliacijos sistemos, skirtos automatizuotiems mokėjimams atsiskaitymo zonoje ir kasoje. Paprasta integruoti įėjimuose, kasose ir IT aplinkoje.

Savitarnos sprendimai

Siūlome įvairių pritaikomų savitarnos automatizuoto atsiskaitymo sistemų. Galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir (arba) kortelėmis.

Mokėjimo savitarnos sprendimai

Visapusiškas, išplečiamas klientams pritaikytų automatizuoto mokėjimo procesų realizavimo, pvz., derinant su mobiliojo apsipirkimo sprendimu, „Tower“ sistemų rinkinys. Pasirinktiniai sprendimai gali būti atsiskaitymas grynaisiais pinigais ir (arba) kortelėmis.

Informaciniai terminalai

Innovative and flexible portfolio of kiosk systems for the customer-specific realization of interactive kiosk solutions – suitable for all industry market sectors.

Taros surinkimo sistemos

Pristačiusi naujausios kartos taros surinkimo automatų modulinės platformos koncepciją, „Diebold Nixdorf“ siūlo naujausią klientams pritaikytų sprendimų technologiją.

Elektroninės lentynų etiketės

Elektroninės etiketės – tai modernūs įrenginiai, kurie pakeičia įprastai pažymėtas kainas lentynose ir padeda spręsti nuolat kintančių kainų žymėjimo problemą.