header

Grynųjų pinigų apdorojimo technika

Tai profesionalūs valiutos skaitikliai ir detektoriai, banknotų rūšiavimo ir pakavimo įrenginiai „DoCash“. Ši įranga lengvai naudojama, išsiskiria sparčiu darbu ir kompaktišku dydžiu. Be grynųjų pinigų apdorojimo įrenginių, BS/2 taip pat siūlo švieslentes, skirtas vizualinei komunikacijai su klientais.

Valiutų skaičiuokliai

Grynųjų pinigų perskaičiavimas – sudėtinga ir monotoniška operacija, reikalaujanti daug laiko ir tikslaus rezultato. Skaitikliai ir rūšiavimo įrenginiai gali greitai, tvarkingai ir tiksliai perskaičiuoti bei išrūšiuoti didelį monetų kiekį. Šie prietaisai – funkcionalūs ir paprasti naudoti.

Banknotų rūšiuoklės

Banknotų skaičiuoklė su rūšiavimo funkcija skirta banknotams skaičiuoti ir tikrinti, ar jie nepadirbti. Šiuolaikinės banknotų atpažinimo technologijos leidžia tiksliai apskaičiuoti grynuosius pinigus ir taupyti laiką.

Valiutos detektoriai

Tobulėjant spalvoto spausdinimo technologijoms, pinigų padirbinėjimas darosi vis prieinamesnis. Be to, didėja itin kokybiškų padirbinių skaičius. Atskirti juos nuo originalo be specializuotos įrangos beveik neįmanoma.