header

Finansinės institucijos

BS/2 teikia finansų institucijoms šią techninę įrangą: informacinius terminalus, bankomatus, grynųjų pinigų apdorojimo įrenginius, daugiafunkcius spausdintuvus, automatinius seifus ir kt.

Tai kompanijos „Diebold Nixdorf“ vienafunkciai ir daugiafunkciai bankomatai, savitarnos įrenginiai, turintys grynųjų pinigų priėmimo funkciją, ir „recycling“ tipo įranga. Pristatomos dvi produktų linijos – CINEO ir „ProCash“.

Tai CINEO linijos automatiniai seifai, skirti savarankiškai atlikti grynųjų pinigų inkasacijos operacijas, ir daugiafunkciai seifai, skirti dokumentams, gryniesiems pinigams bei prekėms saugoti.

Tai „Diebold Nixdorf“ atsiskaitymo kasos ir POS sistemos „Beetle“, periferiniai įrenginiai (spausdintuvai, skeneriai, elektroniniai kainynai, grynųjų pinigų saugyklos), banknotų priėmimo automatai, savitarnos kasos ir mokėjimo sistemos („PayTower“), taros priėmimo automatai („Revendo“) ir kt.

Bekontakčiams mokėjimams priimti skirtas skaitytuvas „VIVOpay Kiosk II“ diegiamas informaciniuose ir prekybos terminaluose bei automatuose, neturinčiuose papildomos sertifikacijos.

BS/2 siūlo originalių atsarginių detalių ir įrangos techninės priežiūros paslaugų. Bendrovė taip pat teikia konsultavimo ir atsarginių detalių keitimo, remonto, saugojimo bei utilizavimo paslaugas.

BS/2 tiekia ne tik naujausią lyderiaujančių gamintojų techninę įrangą, bet ir iš prekybos jau išimtus produktus. Be to, bendrovė užtikrina tokių įrenginių techninę priežiūrą.

Siekiant užtikrinti įrangos, duomenų arba transakcijų saugumą, būtinas visas techninių ir programinių sprendimų kompleksas. Vienas iš sprendimų – „ATMeye.iQ ASM“.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti