header

Bankomatai

Tai kompanijos „Diebold Nixdorf“ vienafunkciai ir daugiafunkciai bankomatai, savitarnos įrenginiai, turintys grynųjų pinigų priėmimo funkciją, ir „recycling“ tipo įranga. Pristatomos dvi produktų linijos – CINEO ir „ProCash“. Šie įrenginiai išsiskiria aukštu saugumo laipsniu, greitu transakcijų atlikimu ir naujausia banknotų atpažinimo technologija.

Vienafunkciai

Vienafunkcis bankomatas – tai savitarnos įrenginys, pritaikytas naudojimui viduje ir lauke. Šios rūšies bankomatai turi pinigų išdavimo ir informacijos apie sąskaitos būklę pateikimo funkcijas. Vienafunkciuose bankomatuose yra galimybė naudoti iki 4 kasečių, o tai leidžia idealiai sukonfigūruoti bankomatus optimaliam grynųjų pinigų srautui. Bankomatai turi aukšto lygio apsaugą ir išsiskiria šiuolaikiniu dizainu.

Daugiafunkciai

Daugiafunkcis bankomatas – tai savitarnos įrenginys, pritaikytas naudoti viduje ir lauke. Šios rūšies bankomatai turi pinigų išdavimo ir priėmimo, informacijos apie sąskaitos būklę pateikimo, brūkšninių kodų nuskaitymo funkcijas, galimas garso sistemos įdiegimas ir ataskaitų bei išrašų iš sąskaitos spausdinimas A4 formatu. Bankomatai turi aukšto lygio apsaugą ir išsiskiria šiuolaikiniu dizainu.

Recirkuliacijos sistemos

Recirkuliacijos įrenginys – tai savitarnos įrenginys, turintis grynųjų pinigų išdavimo, priėmimo ir nenutrūkstamos apyvartos funkcijas. Recirkuliavimo sistema yra unikali tuo, kad gali išduoti banknotus, prieš tai priimtus iš kliento. Tai žymiai sumažina inkasavimo išlaidas ir optimizuoja pinigų srautus. Bankomatai turi aukšto lygio apsaugą ir išsiskiria šiuolaikiniu dizainu.