header

Atsarginės dalys

BS/2 siūlo originalių atsarginių detalių ir įrangos techninės priežiūros paslaugų. Bendrovė taip pat teikia konsultavimo ir atsarginių detalių keitimo, remonto, saugojimo bei utilizavimo paslaugas.

Aprašymas

Esant konkurencingos rinkos sąlygoms, sėkmingai savo veiklą gali vystyti tik tos įmonės, kurios, nepanaudodamos didelių materialinių resursų, sugeba efektyviai išnaudoti įvairius produktyvumą keliančius, ekonomikos augimą didinančius ir produkcijos kokybę gerinančius sprendimus bei paslaugas. Kompanija BS/2, siekdama savo klientams padėti užtikrinti veiklos efektyvumą, išvengti galimų techninių problemų bei pagerinti klientų aptarnavimą, operatyviai suteikia techninę pagalbą, siūlo bankinės ir mažmeninės prekybos įmonės atsargines dalis bei patikimus logistikos sprendimus.

Techninės įrangos priežiūra ir remontas yra prioritetinės kompanijos veiklos sritys, todėl savo klientams mes galime pasiūlyti didelį itin kokybiškų, originalių įrangos detalių pasirinkimą. Sekdami naujausias rinkos tendencijas, savo klientams siūlome galimybę įsigyti moderniausią techninę įrangą ir atsargines detales bei užtikriname patikimą pogarantinį aptarnavimą. Kompanija BS/2 siūlo bankomatų, seifų, informacinių terminalų, POS terminalų, automatinių kasų ir kitos įrangos aukščiausios kokybės atsargines dalis. 

Šiandien bankiniame sektoriuje veikiančioms organizacijoms svarbiausia užtikrinti, kad savo klientams jie galės suteikti tik patikimas paslaugas. Kaip viena pagrindinių patikimumą užtikrinančių sąlygų – profesionalių technikos specialistų ir kokybiškos įrangos sąveika. Kompanija BS/2 tai puikiai supranta, todėl bankinio ir mažmeninės prekybos sektoriui priklausančioms kompanijoms siūlo skubias bei kokybiškas technikos įrangos priežiūros ir remonto paslaugas, atsargines detales bei užtikrina, kad klientams bus pasiūlyti tik geriausiai jų poreikius tenkinantys sprendimai.

Siūlomos paslaugos

  • Atsarginių dalių keitimas

Mūsų specialistai – savo srities profesionalai, kurie yra pasiruošę suteikti Jums išsamias konsultacijas ir laiku pristatyti patikimas bei originalias atsargines detales. Savo klientams, įsidiegusiems naujausią įrangą, taip pat siūlome geriausiai Jūsų poreikius tenkinančius individualius sprendimus.

  • Originalių atsarginių dalių remontas

Senstant produktams ir sistemoms, labai svarbu pasirinkti efektyvią atsarginių dalių keitimo strategiją. Siekdami Jums padėti sumažinti išlaidas ir kiek įmanoma prailginti atsarginių detalių eksploatavimo laiką, mes siūlome patikimas atsarginių dalių remonto paslaugas. Šios paslaugos taip siūlomos kaip alternatyva tuo atveju, kai nėra jokių galimybių įsigyti reikiamų atsarginių dalių.

  • Skubus laikinas dalių keitimas

Mums svarbu patenkinti kiekvieno kliento poreikius, todėl esant ypatingiems (skubiems) atvejams savo klientams galime pasiūlyti greito reagavimo specialistų komandą. Taip užtikriname operatyvų atsarginių detalių pristatymą.

  • Atsarginių dalių utilizavimas ir saugojimas

Siekdami palengvinti atsarginių dalių valdymo procesus, mūsų kompanija gali pasiūlyti techninių detalių sandėliavimo ir utilizavimo sprendimus, leidžiančius sumažinti kapitalo investicijas.

Kokybė

Bankai, siekdami išlaikyti ir sustiprinti klientų pasitikėjimą bei pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis, turi užtikrinti efektyvų techninės įrangos veikimą, kuris priklauso nuo kokybiškų techninių detalių. Mūsų kompanija savo klientams siūlo platų kokybiškiausių techninių detalių pasirinkimą ir konkurencingas kainas. BS/2 specialistai taip pat pataria, kokios techninės detalės geriausiai atitinka kliento poreikius, nuolat informuoja apie patobulinimo bei atnaujinimo galimybes. Visoms atsarginėms dalims yra suteikiama garantija, taip pat, esant įrangos gedimui, klientams teikiamos įvairios konsultacijos ir vykdomos techninės garantinės priežiūros paslaugos.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti