header

Techninė įranga

BS/2 teikiama aparatinė prekybos įranga ir plataus profilio informaciniai terminalai gali būti naudojami įvairiuose pramonės sektoriuose ir suteikia galimybę saugoti, apdoroti ir užtikrinti atsiskaitymų grynaisiais bei negrynaisiais pinigais saugumą, valdyti eiles.

Finansinės institucijos

BS/2 teikia finansų institucijoms šią techninę įrangą: informacinius terminalus, bankomatus, grynųjų pinigų apdorojimo įrenginius, daugiafunkcius spausdintuvus, automatinius seifus ir kt.

Mažmeninė prekyba

Mažmeninės prekybos sektoriui skirta techninė įranga, kurią siūlo kompanija BS/2, apima automatinius seifus, informacinius terminalus, daugiafunkcius spausdintuvus, prekybos įrangą, eilių valdymo sistemas, grynųjų pinigų apdorojimo įrenginius.

Degalinės

Degalinės iš vienų rankų gali gauti visą techninę įrangą, būtiną degalinėms veiklai: automatinius seifus, „Wincor Nixdorf“ mokėjimo sistemas, periferinius įrenginius, kasos ir mokėjimo savitarnos sistemas, taros priėmimo automatus ir kt.

Paštai

Pašto skyriams skirti kompanijos BS/2 sprendimai atitinka pašto organizacijų tinklo poreikius ir užtikrina veiklos optimizavimą bei duomenų ir įrenginių saugumą. Techninė įranga pašto skyriams apima automatinius seifus ir bankomatus, atitinkančius riboto sektoriaus poreikius.

Loterijų bendrovės

BS/2 tiekiama techninė įranga loterijas organizuojančioms kompanijoms – tai plataus profilio moduliniai terminalai. Bazinę tokio terminalo konfigūraciją sudaro kompiuteris, dokumentų skaitytuvas ir terminis spausdintuvas.

Bankomatai

Tai kompanijos „Diebold Nixdorf“ vienafunkciai ir daugiafunkciai bankomatai, savitarnos įrenginiai, turintys grynųjų pinigų priėmimo funkciją, ir „recycling“ tipo įranga. Pristatomos dvi produktų linijos – CINEO ir „ProCash“.

Seifai

Tai CINEO linijos automatiniai seifai, skirti savarankiškai atlikti grynųjų pinigų inkasacijos operacijas, ir daugiafunkciai seifai, skirti dokumentams, gryniesiems pinigams bei prekėms saugoti.

Mažmeninė techninė įranga

Tai „Diebold Nixdorf“ atsiskaitymo kasos ir POS sistemos „Beetle“, periferiniai įrenginiai (spausdintuvai, skeneriai, elektroniniai kainynai, grynųjų pinigų saugyklos), banknotų priėmimo automatai, savitarnos kasos ir mokėjimo sistemos („PayTower“), taros priėmimo automatai („Revendo“) ir kt.

Mokėjimo sprendimai

Bekontakčiams mokėjimams priimti skirtas skaitytuvas „VIVOpay Kiosk II“ diegiamas informaciniuose ir prekybos terminaluose bei automatuose, neturinčiuose papildomos sertifikacijos.

Atsarginės dalys

BS/2 siūlo originalių atsarginių detalių ir įrangos techninės priežiūros paslaugų. Bendrovė taip pat teikia konsultavimo ir atsarginių detalių keitimo, remonto, saugojimo bei utilizavimo paslaugas.

Nebegaminami produktai

BS/2 tiekia ne tik naujausią lyderiaujančių gamintojų techninę įrangą, bet ir iš prekybos jau išimtus produktus. Be to, bendrovė užtikrina tokių įrenginių techninę priežiūrą.

Saugumas

Siekiant užtikrinti įrangos, duomenų arba transakcijų saugumą, būtinas visas techninių ir programinių sprendimų kompleksas. Vienas iš sprendimų – „ATMeye.iQ ASM“.