header

Finansinės institucijos

BS/2 programinė įranga skirta visoms finansų institucijos veiklos sritims – pradedant informacijos ir turto apsauga, baigiant nuotolinėmis verslo analitikos valdymo sistemomis.

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

Tai kompleksinis sprendimus, kuris iš esmės pakeis Jūsų požiūrį į klientų aptarnavimą ir padarys jį efektyvesnį bei inovatyvesnį. Sprendimą sudaro pažangi „Diebold Nixdorf“ techninė įranga ir specializuoti BS/2 programiniai sprendimai.

„TransLink.iQ“ realiuoju laiku užtikrina patogų POS terminalų tinklo valdymą, saugų ir operatyvų finansinių transakcijų perdavimą nuo POS terminalo iki bankų hostų, integracijos su išorinėmis sistemomis galimybes.

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„Vynamic Security“ – bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių apsauga nuo visų įsilaužimo ir atakų atvejų.

„Vynamic™ Marketing“ – centralizuoto reklamos savitarnos įrenginiuose valdymo ir rinkodaros duomenų apie šių įrenginių vartotojų elgseną surinkimo sistema.

Multivendor soſtware solution for banking servicing in an omnichannel environment.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti