header

„Payments.iQ“ – automatizuota mokėjimų valdymo sistema

Produkto aprašymas

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„Payments.iQ“ sprendimas integruojamas į esamą bankų, prekybos organizacijų ir kitų įmonių tinklo terminalų įrangą, nepažeisdamas sukurtos infrastruktūros.

„Payments.iQ“ buvo sertifikuotas naudoti su tokiais pagrindiniais sprendimais ir apdorojimo centrais kaip „OpenWAY“, „CompassPlus“ ir „ASHBURN International“.

2013 m. Europos regioninių partnerių aukščiausio lygio susitikime, organizuotame „Wincor Nixdorf“, „Payments.iQ“ buvo pripažintas geriausiu 2012–2013 m. bankininkystės sprendimu.

Daugiau informacijos rasite naujoje svetainėje www.payments-iq.com

Video (EN)

Savybės ir privalumai

 • Informacijos ir mokėjimo paslaugų teikimas klientams.
 • Mokėjimų iš įvairių šaltinių priėmimas naudojant iš anksto nustatytą ryšio protokolą ir tolesnis mokėjimų apdorojimas.
 • Mokėjimų informacijos registravimas, kelvada ir apdorojimas.
 • Atnaujinamos paslaugų teikėjo informacijos pateikimas mokėtojui.
 • Finansinių operacijų rinkimas iš klientų paslaugų teikimo galutinių vietų ir šių operacijų apdorojimas.
 • Papildymo procedūros, atsiskaitymas ir finansinės ataskaitos pagal laikotarpį.
 • Mokėjimų atlikimo atskiros sąsajos kūrimas.
 • Finansinių atsiskaitymų su visais dalyviais ir bendrų tarpusavio atsiskaitymų įgyvendinimo verslo logikos užtikrinimas.
 • Automatizuotos mokėjimo paslaugų procesuose dalyvaujančių darbuotojų darbo vietos, finansiniai skaičiavimai ir stebėjimo sistema.
 • Klientų autorizavimas atliekant operacijas.
 • Mokėjimų registrų kūrimas.
 • Informacijos importavimas ir eksportavimas iš išorinių šaltinių ir atsiskaitymo sistemų.
 • Ataskaitų, analitinių suvestinių ir išrašų apie sistemos veikimą ir operacijas kūrimas.
 • Bazinis terminalų įrangos stebėjimas.

Privalumai

 • Lengvas integravimas su išorinėmis sistemomis.
 • Naudojant „Payments.iQ“ nereikalingas banko apdorojimo centro modifikavimas.
 • Tarptautinių ir vietinių mokėjimo sistemų mokėjimo operacijos naudojant protokolus ISO8583, NDC / DDC.
 • Mokėjimas už paslaugas grynais, debeto ir kredito kortelėmis, lėšų perkėlimas iš sąskaitos.
 • Galimybė integruoti „Payments.iQ“ su naujomis bankomatų platformomis ir kitais savitarnos terminalais.
 • Bankui pateikiami įrankiai (darbo vietos), kuriuos naudojant galima nepriklausomai kurti mokėjimo scenarijus arba pritaikyti esamus įrankius.
 • Greitas įdiegtos programinės įrangos funkcijų ir konfigūracijos naujinimas visoje tinklo terminalų įrangoje po naujų „Payments.iQ“ serverio funkcijų aprašymo.

Schema

Sprendimo schema (EN)

BS2_2013.Models.GetPostCodesResult
 1. Galimybė sumokėti už paslaugas ar produktus grynaisiais pinigais ir be grynųjų pinigų.
 2. Mokėjimas naudojant įvairius įrenginius: kasos aparatus, EFT POS pardavimo vietų terminalus, bankomatus, mokėjimo terminalus, mobiliuosius įrenginius ir kt.
 3. Administratoriaus, operatoriaus, mokesčių inspektoriaus (auditoriaus, kontrolieriaus) ir technologo darbo vietos. Stebėjimo sistema.
 4. Mokėjimų registrų kūrimas, efektyvus komisinių apskaičiavimas.
 5. Darbas su išorinėmis sistemomis: apdorojimo centru, komutavimo centru, automatizuota bankininkystės sistema ir kt.
 6. Lankstus naujų paslaugų teikėjų integravimas ir patogus naujų mokėjimo scenarijų konfigūravimas.

Integracija

„Payments.iQ“ integravimas su automatine pinigų priėmimo sistema

„Payments.iQ“ programinės įrangos sprendimas, pritaikytas valdyti įvairias automatines pinigų priėmimo sistemas (angl. SID – „Smart Intelligent Deposit“), išplečia pagrindines įrangos funkcijas ir siūlo papildomas paslaugas klientams, kurie dabar gali nepriklausomai, be banko darbuotojų pagalbos, naudoti įrenginį ir įnešti grynuosius pinigus.

„Payments.iQ“ padeda rinkti mokėjimus iš galutinių vartotojų, kurie naudoja banko korteles ir grynuosius pinigus: pervedimai į įvairias banko sąskaitas, komunalinių paslaugų sąskaitų apmokėjimas ir t. t. Be to, šis sprendimas suderinamas su įvairių gamintojų įranga, todėl gali būti optimizuotas mokėjimo procesas, sumažintos išlaidos, užtikrinta didesnė sauga ir geresnis valdymas. „Payments.iQ“ leidžia naudoti centralizuotą elektroninių įrenginių taikomųjų programų valdymo sistemą – visos papildomos paslaugos automatiškai integruojamos su visais tinklo įrenginiais.

Automatinė pinigų priėmimo sistema yra saugi, ją galima įdiegti atviro tipo vietose ir naudoti kaip grynųjų pinigų priėmimo savitarnos įrenginius. Įrenginys suskaičiuoja ir patikrina kiekvieną banknotą, tada sudeda į specialų plastikinį krepšį, kuris automatiškai sandarinamas atliekant papildymo procedūrą.

Susiję produktai

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

.iQ platformos produktai

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti