header

„Dashboard.iQ“ – verslo duomenų analizė

Produkto aprašymas

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„Dashboard.iQ“ – naujausia technologija pagrįstas prietaisų skydo modulis veikia kaip skirtingų „.iQ“ platformos modulių kontrolės centras ir užtikrina sparčią prieigą prie informacijos, nuo kurios priklauso sprendimų priėmimas (kliento – serverio režimas arba HTTPS protokolas).

Šiuo metu sistema geba generuoti daugiau nei 135 standartinių ataskaitų.

Funkcijos

  • Ataskaitų prenumeravimas. Naudodamasis patogia ataskaitos užsakymo grafine sąsaja, vartotojas gali nustatyti reikiamus įvairaus formato (word, excel, pdf, html) ataskaitos parametrus ir ataskaitų pateikimo el. paštu grafiką. Tokiu būdu vartotojas, atsižvelgęs į savo poreikius, turi galimybę susikurti nuosavą ataskaitų sąrašą.
  • Stebėsena (įvairiuose prietaisuose) realiojo laiko režimu. Patogi grafinė sąsaja suteikia galimybę suderinti naudojamą terpę atsižvelgiant į savo poreikius ir operatyviai sekti verslo procesų statusą realiuoju laiku. Duomenų atnaujinimai vartotojo įrenginiuose atliekamas pagal nustatytą grafiką. Tokiu būdu vartotojas visuomet turi aktualią informaciją, reikalingą sprendimams priimti.
  • Informacijos apie įvykių kontrolę prenumerata. Sistemos vartotojas gali užsisakyti ir gauti informaciją apie sistemos įvykių kontrolę. Jei reikia, yra galimybė, atsižvelgiant į poreikius, nustatyti konkrečius įvykių filtravimo parametrus ir informacijos pateikimo būdą (el. paštu, SMS, lange „.iQ“ sistemoje arba taikomojoje programoje).
  • Prieigos prie gaunamos informacijos ribojimo užtikrinimas atsižvelgiant į vartotojui suteiktas prieigos teises.
  • Prieiga prie ataskaitų internetu.

Ataskaitos

Sistema „Dashboard.iQ“ gali būti lengvai adaptuota ir/ar integruota su kitomis (ne tik „CORE.iQ“) programomis. „Dashboard.iQ“ gali rinkti duomenis iš kitų duomenų bazių ir atvaizduoti informaciją reikiamu kampu ir/ar pjūviais grafinėse ataskaitose.

Konkrečių „CORE.iQ“ produktų savininkui / vartotojui, pasitelkus į pagalbą programą „Dashboard.iQ“, galima į vieną ataskaitos langą sudėti reikiamas ataskaitas, kurios, atsižvelgus į poreikį, atvaizduos konkrečių verslo procesų būsenas realiuoju laiku (angl. on-line).

Žemiau pateikti sistemos „CORE.iQ“ produktų grafinių ataskaitų pavyzdžiai.

Grafikas atvaizduoja visų į sistema patekusių užklausų būsenas (įgyvendinamos, baigtos įgyvendinti, vėluojančios ir pan.). Tai leidžia sistemos naudotojams vykdyti užklausų kontrolę ir planuoti prevencinius veiksmus siekiant iki minimumo sumažinti vėluojančių užklausų kiekį.

Konkrečių įrenginių tinklo prieinamumo ataskaita atvaizduoja sutartinį kliento ir vykdytojo SLA rodiklį, kurio pasikeitimus galima stebėti kas dieną. Tai leidžia paslaugų teikimo kompanijai planuoti ir vykdyti prevencinius veiksmus siekiant neviršyti sutarto įrenginių tinklo prieinamumo SLA rodiklio.

 

Ataskaitoje atvaizduojamas realus pinigų kiekis konkrečiame įrenginių tinkle ir konkrečiame regione. Taip pat atvaizduojami pinigų judėjimo srautai (atliekamas inkasavimas, likutis įrenginiuose, pinigai saugyklose, užsakytas pinigų kiekis).

Ataskaita atvaizduoja programos „Bill Manager.iQ“ vartotojui suteiktų paslaugų apyvartą, nurodant 5 pelningiausius paslaugų teikėjus.

Susiję produktai

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„TransLink.iQ“ realiuoju laiku užtikrina patogų POS terminalų tinklo valdymą, saugų ir operatyvų finansinių transakcijų perdavimą nuo POS terminalo iki bankų hostų, integracijos su išorinėmis sistemomis galimybes.

.iQ platformos produktai

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti