header

„.iQ“ produktų šeima

Produktų šeima „.iQ“ – unikali BS/2 platforma. Tai daugiafunkcis monitoringo ir verslo procesų valdymo sprendimų kompleksas. Platforma skirta svarbiausiai verslo analizės procesų informacijai surinkti ir atvaizduoti bei optimizuoti verslo procesams.

<span style="color:#ee2126">.</span><span 

style="color:#0093d9"><span style="text-transform: lowercase;">i</span>Q</span> – семейство программных продуктов cash management iq service desk iq smart safe iq cash in box translink iq atmeye remote file managementiq payments iq fcx iq vtm iq mobile .iq dashboard

„.iQ“ sistemos branduolys

Sistemos „.iQ“ branduolys pagrįstas ESB (Enterprise Service Bus) principu ir susideda iš šių pagrindinių komponentų: naudotojų ir saugumo valdymo modulio „USM.iQ“, resursų valdymo modulio „ADM.iQ“ ir duomenų surinkimo modulio „DTC.iQ“.

„Dashboard.iQ“ – verslo duomenų analizė

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

„SmartSafe.iQ“ – kasininkų darbo vietų automatizavimas ir valdymas

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

„Payments.iQ“ – automatizuota mokėjimų valdymo sistema

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„TransLink.iQ“ – POS terminalų tinklo valdymas

„TransLink.iQ“ realiuoju laiku užtikrina patogų POS terminalų tinklo valdymą, saugų ir operatyvų finansinių transakcijų perdavimą nuo POS terminalo iki bankų hostų, integracijos su išorinėmis sistemomis galimybes.