header

Programinė įranga

BS/2 siūlo platų spektrą programinės įrangos, skirtos finansų institucijoms, mažmeninės prekybos įmonėms, degalinėms, pašto organizacijoms. Siūloma programinė įranga skirta apsaugoti, kontroliuoti ir automatizuoti kompanijos darbo procesus. Tarp produktų – savitarnos įrangos gamintojos Vokietijos kompanijos „Diebold Nixdorf“ sprendimai ir originalūs BS/2 sprendimai. Vienas iš jų – BS/2 produktų šeima „.iQ“, suteikianti galimybę optimizuoti ir valdyti verslo procesus.

BS/2 programinė įranga skirta visoms finansų institucijos veiklos sritims – pradedant informacijos ir turto apsauga, baigiant nuotolinėmis verslo analitikos valdymo sistemomis.

Mažmeninės prekybos sektoriui pritaikyta BS/2 programinė įranga skirta informacijai ir įrangai apsaugoti, verslo analitikai ir aktyvams valdyti.

Programinė įranga, skirta degalinėms, apima daugybę klientų aptarnavimo sistemų, įskaitant rinkodarinius sprendimus, e. kasų valdymo sistemas, degalinių aktyvų kontrolės ir apskaitos sprendimus ir kt.

BS/2 kuriama programinė įranga paštams suteikia galimybę analizuoti verslo procesus, kontroliuoti grynųjų pinigų cirkuliaciją ir personalo darbą, valdyti transakcijas bei užtikrinti organizacijos įrangos ir informacijos saugumą.

Produktų šeima „.iQ“ – unikali BS/2 platforma. Tai daugiafunkcis monitoringo ir verslo procesų valdymo sprendimų kompleksas. Platforma skirta svarbiausiai verslo analizės procesų informacijai surinkti ir atvaizduoti bei optimizuoti verslo procesams.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti