header

Mažmeninė prekyba

Mažmeninei prekybai skirti BS/2 sprendimai – tai techninė  ir programinė įranga bei įvairios paslaugos.

Techninė įranga suteikia galimybę mažmeninės prekybos įmonėms savarankiškai inkasuoti pinigines lėšas, valdyti transakcijas ir eiles, apdoroti grynuosius pinigus. Tarp kompanijos siūlomų aparatinių priemonių – plataus profilio prekybos įranga ir daugiafunkciai spausdintuvai.

Programinė įranga skirta priimti sprendimams, atlikti finansinę apskaitą, valdyti pardavimo procesus ir klientų lojalumo duomenis. Mūsų programiniai sprendimai – tai įrangos apsaugos ir duomenų valdymo instrumentų kompleksas. Jie leidžia generuoti ataskaitas ir įvairiais aspektais analizuoti verslo duomenis.

Mažmeninei prekybai skirtos paslaugos apima visą sprendimų kompleksą – nuo konsultavimo iki įdiegtų sprendimų ir įrangos priežiūros. Šioms paslaugoms priskiriama techninė priežiūra, programinės įrangos palaikymas, IT infrastruktūros monitoringas, užsakomosios paslaugos, techninės ir programinės įrangos nuoma, programinių sprendimų kūrimas, konsultavimas ir mokymai.

Čia galite atsisiųsti bukletą anglų kalba.

Techninė įranga

Mažmeninės prekybos sektoriui BS/2 siūloma techninė įranga atitinka prekybos sektoriaus technologijų pažangą ir padeda gerinti klientų aptarnavimo kokybę.

Programinė įranga

BS/2 programinių sprendimų, skirtų mažmeninei prekybai, rinkinį sudaro produktai, susiję su verslo analitika, sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose ir kad jie patenkintų administracijos, viduriniosios grandies vadovų ir vadybininkų poreikius.

Paslaugos

BS/2 paslaugas, teikiamas mažmeninei prekybai, santykinai galima suskirstyti į kelias stambias kryptis.