header

Finansinės institucijos

Finansų institucijoms bendrovė tiekia techninę įrangą, programinius sprendimus ir teikia paslaugas, orientuotas į konkretaus sektoriaus poreikius.

Tiekiama techninė įranga, įskaitant aparatinę prekybos įrangą ir plataus profilio informacinius terminalus, yra skirta grynųjų ir negrynųjų pinigų apskaitos duomenų saugumui užtikrinti, apdoroti ir saugoti, taip pat klientų eilėms valdyti.

Įmonės programinė įranga yra skirta bankų ir mažmeninės prekybos įmonių duomenims surinkti, apdoroti, saugoti ir analizuoti. Be to, siūlomi apsaugos sprendimai ir vaizdinio, garsinio bei tekstinio turinio valdymo sistemos.

Teikiamų paslaugų paketas apima konsultavimą, mokymus, įrenginių techninę priežiūrą ir palaikymą, užsakomąsias paslaugas, IT infrastruktūros monitoringą ir programinių sprendimų bei techninės įrangos nuomą.

Programinė įranga

BS/2 tiekiama programinė įranga apima visas finansų institucijų veiklos sritis – pradedant turto apsauga, baigiant sprendimų priėmimo sistemomis.

Paslaugos

Finansų institucijoms teikiamos BS/2 paslaugos apima konsultavimą ir mokymus IT bei finansų temomis, pagal individualų užsakymą kuriamą programinę įrangą ir užsakomąsias paslaugas.