header

Degalinės

Degalinių kompleksams skirta BS/2 techninė ir programinė įranga užtikrina įrenginių priežiūrą ir degalinių klientų aptarnavimą bei grynųjų ir negrynųjų pinigų bei lojalumo operacijų apdorojimą. Dalis inovatyvių sprendimų skirta degalinių, jų duomenų ir vidinių operacijų saugumui užtikrinti.

Su technine įranga susijusios paslaugos apima automatinių seifų, įvairios paskirties prekybinės įrangos, savitarnos sistemų, periferinės ir kitos įrangos pardavimą bei nuomą.

Kompanija siūlo elektroninių kasos aparatų, degalinių vidaus darbo procesų kontrolės ir apskaitos programinių sprendimų. Dalis rinkodarinių produktų, tarp kurių ir reklaminiai multimedijos sprendimai, skirti degalinių patrauklumui didinti.

Techninė įranga

Degalinėms skirta įranga apima automatinius seifus ir įvairios paskirties prekybos įrangą – nuo elektroninių kainynų iki taros supirkimo įrenginių bei informacinių terminalų.

Programinė įranga

Degalinėms skirti programiniai sprendimai – tai įvairių gamintojų įrenginiams tinkantys elektroninių kasų valdymo, degalinių aktyvų kontrolės ir apskaitos sprendimai bei įvairios klientų aptarnavimo sistemos, įskaitant rinkodarinius klientų pritraukimo sprendimus.