header

Programinės įrangos palaikymas

Mūsų principai: patirtis, efektyvumas, atskaitomybė.

Programinės įrangos palaikymo ir priežiūros paslaugos, teikiamos bendrovės BS/2, nukreiptos į šiuolaikinio verslo reikalavimus ir užtikrina kvalifikuotą bei operatyvų kylančių problemų sprendimą – tiek garantiniu, tiek pogarantiniu laikotarpiu.

Programinės įrangos palaikymo ir priežiūros paslaugos teikiamos kompanijoms, pasirašiusioms sutartį su BS/2. Iš kitų įmonių už kiekvieną sprendimą imamas nustatytas mokestis.

Nuolatinis stebėjimas ir aktyvus dalyvavimas regiono procesuose, kompleksinės žinios, susijusios su programine įranga, didžiulė programinių sprendimų kūrimo patirtis, platus partnerių tinklas bei pasaulinių IT rinkos standartų atitiktis užtikrina aukštą BS/2 paslaugų kokybę ir konkurencingumą.

BS/2 padalinys, atsakingas už IT sistemų palaikymą, garantuoja kokybišką programinės įrangos priežiūrą ir efektyvų valdymą: gedimų registraciją ir operatyvų problemų sprendimą, programinės įrangos ir įvairių jos versijų konfigūracijos valdymą, programinės įrangos nustatymą atsižvelgiant į kliento poreikius. Visos paslaugos teikiamos tiek garantiniu, tiek pogarantiniu laikotarpiu, o reagavimo į užklausas ir problemos šalinimo laikas numatomas paslaugų teikimo sutartyje. Lanksčios sutarties sąlygos suteikia galimybę pasiūlyti klientui optimalų IT palaikymo verslo modelį.

Atsižvelgiant į individualius klientų pageidavimus ir galimybes, galima pasirinkti būtiną programinės įrangos palaikymo ir priežiūros lygį. Palaikymo lygiai skiriasi reakcijos į užklausas laiku, papildomų paslaugų skaičiumi ir kaina. Programinės įrangos priežiūros paslaugų paketas išlieka vienodas visų lygių palaikymui, įskaitant klaidų taisymą (angl. hot-fix), atnaujinimą ir perėjimą prie naujų versijų.

Auksinis lygis

Šio lygio klientams priskiriamas aukščiausias prioritetas. Problemos sprendžiamos per maksimaliai trumpą laiką (reakcijos į užklausą laikas – 4 val., problemos sprendimo laikas – iki 29 val.). Be to, sukuriamas individualus kliento tinklalapis, teikiamos atliktų darbų ataskaitos, siūloma 10 proc. nuolaida mokymo ir konsultavimo paslaugoms.

Šis lygis užtikrina visą palaikymo paslaugų kompleksą, kuris gali užtikrinti klientui nepertraukiamus ir sklandžius pagrindinius verslo procesus.

Prie svetainės My support portal gali prisijungti tik auksinio lygio klientai. Kiekvienas naudotojas gauna auksinį žemėlapį su prisijungimo duomenimis. Šioje svetainėje klientas gali gauti individualų palaikymą, analitinius duomenis (statistika ir ataskaitos), susijusius su programinės įrangos palaikymu, informaciją apie visas šio sektoriaus inovacijas.

Sidabrinis lygis

Šio lygio klientams priskiriamas žemesnis prioritetas negu auksinio lygio (reakcijos į užklausą laikas – 6 val., problemos sprendimo laikas – iki 47 val.). Be to, taikoma 5 proc. nuolaida mokymo ir konsultavimo paslaugoms.

Bronzinis lygis

Šio lygio klientams priskiriamas žemesnis prioritetas negu auksinio ir sidabrinio lygių (reakcijos į užklausą laikas – 10 val., problemos sprendimo laikas – neribotas).

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti