header

Mažmeninė prekyba

Bendrovė siūlo platų spektrą įvairių gamintojų bankinės įrangos techninės priežiūros ir programinės įrangos palaikymo paslaugų. Atlikę klientų poreikių analizę ir atsižvelgę į pasirinktų užduočių apimtis, įmonės specialistai pasiūlys optimalų paslaugų paketą.

Monitoringo paslauga centralizuotai valdo ir stebi pagrindinius tinklo parametrus bei tinklo įrenginius, kad būtų pasiektas norimas jų našumo ir eksploatavimo efektyvumo lygis.

Mes siūlome platų įvairių užsakomųjų paslaugų variantų spektrą – nuo Jūsų terminalų tinklo priežiūros (įskaitant techninę) iki visiško bankomatų paruošimo darbui ir priežiūros visą parą.

Tiekiame techninę įrangą ir teikiame techninio palaikymo paslaugas mūsų siūlomiems visų tipų įrenginiams. Be to, mūsų paslaugos nereikalauja papildomų investicijų.

Daugumą savo programinių sprendimų mes siūlome kartu su papildomomis paslaugomis, įskaitant programinės įrangos prieglobą (angl. hosting), administravimą, priežiūrą ir techninį palaikymą.

Kuriame kiekvieno kliento poreikius atitinkančius kompleksinius programinius sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams.

Profesionali BS/2 patirtis ir puikus finansų institucijų veiklos procesų išmanymas užtikrina kokybiškas programinės įrangos integravimo bei priežiūros, duomenų saugumo, sistemų valdymo, verslo optimizavimo konsultacijas.

Bendrovėje BS/2 dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys darbo informacinių technologijų ir finansų sektoriuose patirties. Jie užtikrina klientams aukštos kokybės aptarnavimo paslaugas, kuria inovatyvius sprendimus verslui ir organizuoja įvairius mokymus.

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti