header

Paslaugos

BS/2 teikiamų paslaugų spektrą sudaro programinės įrangos priežiūra ir palaikymas, užsakomosios paslaugos, IT infrastruktūrų monitoringas, techninės ir programinės įrangos nuoma, unikalių programinių sprendimų kūrimas, konsultavimas ir mokymai.

Priežiūra

Bendrovė siūlo platų spektrą įvairių gamintojų bankinės įrangos techninės priežiūros ir programinės įrangos palaikymo paslaugų. Atlikę klientų poreikių analizę ir atsižvelgę į pasirinktų užduočių apimtis, įmonės specialistai pasiūlys optimalų paslaugų paketą.

Programinės įrangos palaikymas

Programinės įrangos palaikymo ir priežiūros paslaugos, teikiamos bendrovės BS/2, nukreiptos į šiuolaikinio verslo reikalavimus ir užtikrina kvalifikuotą bei operatyvų kylančių problemų sprendimą – tiek garantiniu, tiek pogarantiniu laikotarpiu.

IT infrastruktūros monitoringas

Monitoringo paslauga centralizuotai valdo ir stebi pagrindinius tinklo parametrus bei tinklo įrenginius, kad būtų pasiektas norimas jų našumo ir eksploatavimo efektyvumo lygis.

Užsakomosios paslaugos

Mes siūlome platų įvairių užsakomųjų paslaugų variantų spektrą – nuo Jūsų terminalų tinklo priežiūros (įskaitant techninę) iki visiško bankomatų paruošimo darbui ir priežiūros visą parą.

Techninė įranga kaip paslauga

Tiekiame techninę įrangą ir teikiame techninio palaikymo paslaugas mūsų siūlomiems visų tipų įrenginiams. Be to, mūsų paslaugos nereikalauja papildomų investicijų.

Programinė įranga kaip paslauga

Daugumą savo programinių sprendimų mes siūlome kartu su papildomomis paslaugomis, įskaitant programinės įrangos prieglobą (angl. hosting), administravimą, priežiūrą ir techninį palaikymą.

Programinės įrangos kūrimas

Kuriame kiekvieno kliento poreikius atitinkančius kompleksinius programinius sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams.

Konsultavimas

Profesionali BS/2 patirtis ir puikus finansų institucijų veiklos procesų išmanymas užtikrina kokybiškas programinės įrangos integravimo bei priežiūros, duomenų saugumo, sistemų valdymo, verslo optimizavimo konsultacijas.

Mokymai

Bendrovėje BS/2 dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys darbo informacinių technologijų ir finansų sektoriuose patirties. Jie užtikrina klientams aukštos kokybės aptarnavimo paslaugas, kuria inovatyvius sprendimus verslui ir organizuoja įvairius mokymus.