header

Partneriai

Didelė patirtis vietinėse ir tarptautinėse rinkose leido pelnyti garsiausių IT srities įmonių pripažinimą ir įvertinimą bei plėtoti dar glaudesnius ryšius su tokiomis savo srities lyderėmis, kaip „Diebold Nixdorf“, „Ingenico, „Microsoft“, „SafeNet“, „Cisco Systems“, IBM, „Hewlett-Packard“ (HP), ARRIS („Motorola“).

BS/2 yra pelniusi „Microsoft“ auksinio partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner), kuris suteikia galimybę su tam tikromis privilegijomis naudoti „Microsoft“ produktus ir stiprinti pozicijas informacinių technologijų rinkoje. Be to, BS/2 pripažinta vienintele „Diebold Nixdorf“ partnere, bendradarbiaujančia visose srityse (angl. fully integrated).

Savo partneriams BS/2 organizuoja mokymus, sudaro galimybę pirmiesiems regione tiekti produktus, didinti klientų skaičių, parduodant produkciją pasitelkti aukštos kvalifikacijos specialistų kompetenciją.

Siekdama suteikti daugiau galimybių sėkmingai plėtoti verslą bei užtikrinti geresnę komunikaciją su partneriais, Lietuvos įmonė nuolat tobulina partnerystės valdymo sistemą.


Programinės įrangos platinimo partneriai

Techninės ir programinės įrangos platinimo partneriai

Technologijų partneriai