header

Cash-In Box.iQ

Aprašymas

Cash-In Box.iQ - grynųjų pinigų įnešimo optimizavimo sprendimas. Tai yra patikimas grynųjų įnešimo įrenginys, integruotas su prekybos vietą prižiūrinčio banko IT sistema. Į jį taip pat įdiegtos efektyvios ir patogios visų prijungtų savitarnos įrenginių stebėsenos bei veiklos kontrolės priemonės.

SPRENDIMO PRITAIKYMAS 

Automatinės grynųjų įnešimo mašinos, prijungtos prie „Cash-In Box.iQ“ sistemos, gali būti pastatytos atvirose erdvėse ir taip užtikrinti piniginių lėšų surinkimą savitarnos būdu. Norintis pasinaudoti paslaugomis klientas (komercinės įmonės atstovas arba fizinis asmuo) turi pasirinkti vieną iš dviejų mašinos darbo režimų: lėšų perskaičiavimą, patvirtinimą bei grąžinimą arba perskaičiavimą, patvirtinimą ir įnešimą į sąskaitą. 

Siekiant paspartinti darbo procesą, pinigų įnešėjas gali būti identifikuojamas keliais būdais (pagal dokumentų numerį arba biometrinius duomenis). Savitarnos įrenginių saugumas užtikrinamas naudojant specializuotą vaizdo stebėsenos sprendimą („ATMeye.iQ“), kuris fiksuoja visas lėšų įnešimo operacijas ir visą nusikalstamą įsibrovėlių veiklą. 

Tokios grynųjų įnešimo mašinos padeda paslaugų teikėjams (bankams ir kitoms įmonėms) žymiai palengvinti tradicinių padalinių darbą, teikiant aukštesnio lygio paslaugas patogioje klientui vietoje. Be to, atskiro sprendimo pagrindu gali būti įgyvendintos papildomos mokėjimų priėmimo galimybės (atsiskaitymas už komunalines ir kitokias paslaugas,  už prekes). Paslaugų teikėjas gali nustatyti komisinį mokestį ir taip padidinti savitarnos įrenginių tinklo pelningumą.

Privalumai

PRIVALUMAI INDĖLININKAMS

Greitas grynųjų įskaitymas

Per „Cash-In Box.iQ“ įnešti pinigai automatiškai įskaitomi į sąskaitą. Įnešęs pinigus asmuo gali būti ramus dėl jų saugumo ir transportavimo. Be to, įneštas lėšas galima bemaž akimirksniu pradėti naudoti atsiskaitymams.

Paprasta ir patogu naudotis 

Pinigų įnešimo įrenginys turi patogią vartotojo sąsają, kuria naudojantis patogu atlikti pinigų perskaičiavimo, ir jų patikrinimo operacijas. Tam nebūtina turėti specifinių žinių. 

Ši funkcija yra ypač svarbi, kai lėšas įneša fiziniai asmenys (besiverčiantys individualia veikla ir kiti bankų klientai, neturintys darbo su savitarnos įrenginiais patirties). 

Įnešėjų identifikacija

Sprendimas padeda identifikuoti pinigus įnešantį asmenį (pagal kliento kodą, asmens dokumentų numerį, biometrijos duomenis. Taip paspartėja pinigų įdėjimo laikas ir išvengiama operacinių klaidų grėsmės. 

Pinigų įnešimo lankstumas

Pinigus įnešti norintis asmuo gali tai atlikti bet kuriuo metu bet kurioje vietoje, išvengdamas eilių ir kitų nepatogumų. Prekybos vietų darbuotojai išvaduojami nuo būtinybės prisitaikyti prie inkasavimo tarnybos  darbo laiko.

PRIVALUMAI PASLAUGŲ TEIKĖJAMS

Patikimas pinigų saugojimas 

Į įrenginį įdiegtos patikimos pinigų perskaičiavimo ir kupiūrų patikrinimo priemonės. Grynieji patikimai saugomi nuo jų įdėjimo iki inkasavimo ir jo metu. 

Nuotolinės stebėsenos priemonės 

„Cash-In Box.iQ“ sudaro galimybę iš nuotolio stebėti techninę įrenginio būklę ir saugomų pinigų skaičių. Informavimo sistema realiuoju laiku informuoja operatorių apie saugojamas lėšas, jų limitą. 

Didelė talpa 

Savitarnos įrenginyje galima saugoti iki 17 000 kupiūrų. Tai daugiau, nei standartiniuose bankomatuose ir elektroniniuose seifuose. Dėl šios priežasties galima lanksčiau planuoti ir organizuoti inkasavimą, net esant dideliam norinčiųjų įnešti pinigus, skaičiui. 

Patogus inkasavimas 

„Cash-In Box.iQ“ atpažįsta ir patvirtina inkasacijos tarnybos darbuotojų tapatybę ir automatiškai parengia inkasacijai reikiamus dokumentus. Įrenginys užtikrina patogią prieigą prie seifo ir palengvina bei paspartina grynųjų pinigų išėmimą. 

Prieigos teisių nustatymas inkasavimas 

Saugų ir patogų naudojimąsi įrenginiu užtikrina galimybė nustatyti ir administruoti prieigos teises. Galima nustatyti skirtingų teisių ir funkcijų teises, kurios leistų atlikti skirtingus numatytus veiksmus: operatoriaus, inkasatoriaus, administratoriaus, kliento. 

Verslo analitika ir analizė 

Naudojantis „Cash-In Box.iQ“, galima suformuoti viso savitarnos įrenginių tinklo ataskaitas apie techninius ir finansinius veiklos rodiklius, taip pat eksportuoti duomenis į integruotą verslo analitikos sistemą arba ABS.

 

Techninė informacija

 • Inkasavimo skyriaus talpa – nuo 15000 iki 17000 banknotų;
 • Pinigų įdėjimo skyriaus talpa – 500 banknotų;
 • Grąžos skyriaus talpa – 300 banknotų;
 • Brokuotų banknotų skyriaus talpa – 500 banknotų;
 • Grynųjų pinigų apdorojimo sparta – 1500 banknotų per minutę;
 • Galimybė pasirinkti banknotų apdorojimo spartą – nuo 17 iki 21 banknoto per sekundę;
 • Banknotų patikrinimas – pagal 4 mašininio skaitymo rodiklius (numerių identifikavimas, įskaitant banknotų serijas);
 • 10 valiutų priėmimas „mix“ režimu;
 • Galimybė nustatyti perskaičiavimo sumą (naudojama vykdant sąnaudų operacijas);
 • Kiekvienos operacijos einamųjų dokumentų spausdinimas;
 • Patogi naudotis vartotojo sąsaja.

Susiję produktai

„SmartSafe.iQ“ – tai programinis sprendimas automatiniams seifams, skirtas valdyti ir optimizuoti grynųjų pinigų operacijas (priimti, išduoti, iškeisti). Įdiegus „SmartSafe.iQ“, supaprastinamos kasdienės operacijos, mažėja operatorių daromų klaidų skaičius ir nelegalių manipuliacijų su grynaisiais pinigais rizika.

„Payments.iQ“ – tai daugiafunkcės programinės įrangos sprendimas, skirtas gaunamiems mokėjimams (atsiskaitymams už komunalines paslaugas, mokesčiams, baudoms) tvarkyti, visų rūšių elektroninėms paslaugoms (pvz., bilietų, papildymo kodų, čekių, komunalinėms ir pan.) parduoti, mažmeninės prekybos bankininkystei automatizuoti, informacijos ir mokėjimo terminalų bei bankomatų tinklui valdyti.

„Dashboard.iQ“ – intelektinis produktų šeimos „.iQ“ modulis, užtikrinantis duomenų surinkimą ir atvaizdavimą įvairių ataskaitų formatu tolimesnei analizei ir sprendimams priimti (kliento-serverio režimu arba pagal HTTPS protokolą (WEB).

Įveskite savo užklausos detales

Tema


Kiekis *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

El. paštas *

Kompanija *

Šalys *

Pranešimas*

* Laukai privalo būti užpildyti