category header

Apie BS/2

Kompanija BS/2, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, jau daugiau nei 20 metų dirba bankinių technologijų rinkoje. Bendrovės specializacija – užsakomosios verslo procesų paslaugos ir programinės įrangos kūrimas, sisteminės integracijos ir techninės priežiūros paslaugos. Įmonės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80 šalių. BS/2 jau per 20 metų yra išskirtinė koncerno „Diebold Nixdorf“ partnerė.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • programinės įrangos kūrimas, diegimas ir palaikymas;
  • įrangos pardavimas bankams ir mažmeninės prekybos sektoriui;
  • atsarginių detalių tiekimas;
  • techninė priežiūra ir palaikymas;
  • IT infrastruktūros stebėsena;
  • konsultacijos, mokymai;
  • užsakomosios paslaugos.

2011 metų pradžioje patvirtinta, kad kompanijos IT paslaugų vadybos struktūra atitinka visame pasaulyje pripažintos praktikos ITIL V3 (angl. Information Technology Infrastructure Library) reikalavimus, o po sėkmingo sertifikavimo audito įmonėje įdiegtas standartas ISO 20000.

2012 metais atlikus auditą, bendrovei BS/2 įteiktas atitikties informacijos saugumo standartui ISO 27001 sertifikatas. Jis patvirtina aukštą bendrovės paslaugų kokybę.

2014 metais vykusiame kompanijos „Wincor Nixdorf“ partnerių suvažiavime už sėkmingai vykdomą veiklą Gruzijoje BS/2 apdovanota „Best Service Banking 2013/2014“ prizu, o kategorijoje „Special Achievement Banking 2013/2014“ bendrovė įvertinta ir už itin gerus pardavimo rezultatus Moldovoje. Dar vieną „Special Achievement Banking 2013/2014“ prizą BS/2 pasidalijo su Azerbaidžane dirbančia partnere bendrove „Komtec“. Juo kompanijos įvertintos už sėkmingą veiklą Azerbaidžano bankiniame sektoriuje.

Už vieną didžiausių Baltijos šalių bankų bankomatų modernizavimo ir optimizavimo projektą 2016 metais „Wincor Nixdorf“ apdovanojo bendrovę „Best Banking Solution 2016“ prizu. 

BS/2 yra Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos (ATMIA) narė. ATMIA – ne pelno siekianti prekybos asociacija, atstovaujanti visai pasaulinei bankinės įrangos pramonei.

Bureau+Veritas        ISO+20000       ITIL     PCI+PA-DSS       


Filosofija. Misija. Vertybės

Vizija: būti patikima, novatoriška ir įžvalgia verslo kompanija.

Misija: rasti individualius sprendimus, kurie optimizuotų verslą ir leistų klientams sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą.

Vertybės: žmonės, patikimumas, inovatyvumas, socialinė atsakomybė, laisvė. 

„.iQ“ – programinių produktų šeima

„.iQ“ produktų šeima – tai unikali BS/2 platforma, verslo procesų monitoringo ir valdymo sprendimų rinkinys, specialiai sukurtas finansų sektoriui. „.iQ“ skirta rinkti ir atvaizduoti itin svarbią informaciją bet kuriuo metu ir bet kuriuo formatu. Iš visų kanalų gaunamų duomenų apie atliktas transakcijas integracija, ataskaitų ir analitinės informacijos pateikimas automatiniu režimu leidžia IT padaliniams sparčiau reaguoti į užklausas, o naudotojams – greičiau rasti reikiamą informaciją.

„.iQ“ produktų šeimą sudaro sprendimai „ATMeye.iQ“, „SmartSafe.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Cash Management.iQ“,   „Dashboard.iQ“, „Brancheye.iQ“, „Payments.iQ“, „Central Video Management.iQ“, „Bill Manager.iQ“, „Remote File Management.iQ“, „Mobile.iQ“, „PayLo“ „TransLink.iQ“ ir „VTM.iQ“.